Reytingler
|
19 Şubat 2018 Pazartesi
Kanal D

Kanal D Reytingleri

Kanal D dizi ve program reytingleri, reyting sonuçları, reyting sıralaması, Kanal D programları ve dizileri reytinglerde kaçıncı oldu?

RTG (Rating - İzlenme Oranı): Tüm halkın yüzde kaçının o programı izlediğini gösterir.
SHR (Share - İzlenme Payı): Program yayınlandığı sırada televizyonu açık olanlardan yüzde kaçının o programı izlediğini gösterir.

SıraProgramKanalRTG (%)SHR (%)
1.ARKA SOKAKLARKanal D8.8618.17
1.ARKA SOKAKLARKanal D8.7518.09
1.ARKA SOKAKLARKanal D8.4717.44
1.ARKA SOKAKLARKanal D8.7818.07
1.ARKA SOKAKLARKanal D9.0218.75
1.ARKA SOKAKLARKanal D9.3218.57
2.COCUKLAR DUYMASINKanal D6.0812.76
2.COCUKLAR DUYMASINKanal D5.8012.10
3.BORDO BERELILER SURIYE (T.S)Kanal D4.8110.53
3.TASIYICI 3 (Y.S)Kanal D4.9610.88
3.COCUKLAR DUYMASINKanal D6.2112.95
4.VATANIM SENSINKanal D5.2711.74
4.VATANIM SENSINKanal D5.5711.46
4.COCUKLAR DUYMASINKanal D5.2011.02
4.VATANIM SENSINKanal D4.9410.38
4.ARKA SOKAKLAR (OZET)Kanal D5.9813.96
5.KANAL D HABERKanal D4.8011.40
5.COCUKLAR DUYMASINKanal D5.4511.49
5.ARKA SOKAKLAR (OZET)Kanal D6.3013.94
5.SIYAH BEYAZ ASKKanal D6.0212.15
5.COCUKLAR DUYMASINKanal D5.1110.93
6.SICAK GELISMEKanal D4.6512.32
6.SICAK GELISMEKanal D4.5012.07
6.MANDIRA FILOZOFU (T.S)Kanal D4.3610.29
6.SIYAH BEYAZ ASKKanal D4.9710.59
6.MERYEMKanal D4.8710.31
6.ARKA SOKAKLAR (OZET)Kanal D5.6812.85
6.SIYAH BEYAZ ASKKanal D5.6011.74
6.MERYEMKanal D4.499.20
6.ARKA SOKAKLAR (OZET)Kanal D5.5012.64
İşte Yeni X Factor JürisiYeni Dizi Hangi Kanala Transfer OlduFinal ve Sezon Finali Yapan Diziler5 Dizi Daha Final Yaptı2 Dizi Daha Bitiyor!
Survivor All StarSesi Çok GüzelBeyazıt ÖztürkBeyazıt ÖztürkÇağla ŞıkelPetek DinçözTuğba ÖzayEce ErkenDuygu ÇetinkayaGülben Ergen
YENİ HABER, VİDEO VE YAZILAR
 
Reytingler | Haberler | Yazılar | Videolar | Üye Kayıt | Üye Giriş | Arama | Gizlilik İlkeleri | Bize Ulaşın | Google Plus
2009-2018 © Tüm Hakları Saklıdır.