Reytingler
|
19 Şubat 2018 Pazartesi
Star TV

Star TV Reytingleri

Star TV dizi ve program reytingleri, reyting sonuçları, reyting sıralaması, Star TV programları ve dizileri reytinglerde kaçıncı oldu?

RTG (Rating - İzlenme Oranı): Tüm halkın yüzde kaçının o programı izlediğini gösterir.
SHR (Share - İzlenme Payı): Program yayınlandığı sırada televizyonu açık olanlardan yüzde kaçının o programı izlediğini gösterir.

SıraProgramKanalRTG (%)SHR (%)
1.SEN SAG BEN SELAMET (T.S) (TKR)Star TV7.6316.15
1.SOZStar TV11.3224.18
1.SOZStar TV11.8724.90
1.SOZStar TV12.4125.16
1.SOZStar TV13.0826.32
1.SOZStar TV12.4425.31
1.SOZStar TV11.4923.43
2.RECEP IVEDIK 3 (T.S)Star TV6.1513.34
2.BIZIM AILE (T.S)Star TV5.6812.76
2.FAZILET HANIM VE KIZLARIStar TV6.4514.07
2.UFAK TEFEK CINAYETLERStar TV7.6016.15
2.FAZILET HANIM VE KIZLARIStar TV5.7912.48
2.UFAK TEFEK CINAYETLERStar TV8.2817.84
3.RECEP IVEDIK (T.S)Star TV5.7012.87
3.SOZ (OZET)Star TV7.4316.37
3.UFAK TEFEK CINAYETLERStar TV6.6314.88
3.ISTANBULLU GELINStar TV6.6713.87
3.SOZ (OZET)Star TV6.9815.07
3.ISTANBULLU GELINStar TV6.6113.86
3.SOZ (OZET)Star TV7.7116.36
3.UFAK TEFEK CINAYETLERStar TV6.3313.25
3.ISTANBULLU GELINStar TV6.6213.67
3.FAZILET HANIM VE KIZLARIStar TV5.5211.72
3.SOZ (OZET)Star TV8.3618.10
3.UFAK TEFEK CINAYETLERStar TV8.0116.67
3.ISTANBULLU GELINStar TV6.3713.18
3.SOZ (OZET)Star TV7.1115.35
3.ISTANBULLU GELINStar TV6.4013.45
3.JET SOSYETEStar TV5.8912.37
4.SOZ (OZET)Star TV7.0815.13
İşte Yeni Programı ve Yeni KanalıFinal ve Sezon Finali Yapan DizilerSurvivor Yarışmacısı Striptizci Çıktı - FotoKanal Değiştiren 2 Dizi BitiyorBir Dizi Transferi Daha!
Survivor All StarSesi Çok GüzelBeyazıt ÖztürkBeyazıt ÖztürkÇağla ŞıkelPetek DinçözTuğba ÖzayEce ErkenDuygu ÇetinkayaGülben Ergen
YENİ HABER, VİDEO VE YAZILAR
 
Reytingler | Haberler | Yazılar | Videolar | Üye Kayıt | Üye Giriş | Arama | Gizlilik İlkeleri | Bize Ulaşın | Google Plus
2009-2018 © Tüm Hakları Saklıdır.