KapatYetenek Sizsiniz Türkiye 2011
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2011
Reytingler
|
25 Ekim 2014 Cumartesi
GÜLBEN'İN ESKİ KOCASI VE SURVİVOR YARIŞMACISI...
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2011

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmacıları, Yarı Finalistler ve Finalistler

Yetenek Sizsiniz Türkiye 3. sezon 2011-2012 bölümlerinde elemeyi geçip yarı finalist olan, yarı finali geçen finalist olan yarışmacıları ve yeteneklerini burada bulabilirsiniz.
12 Mart 2014 / 01:07

Şampiyon

1. Ali Yeşilırmak ve Max (Köpek Show)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

Finalistler

12. Abdullah Talayhan (Jonglör Show, Rubik Küp)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

11. Güney Cino (Bisiklet ve Kaykay Akrobasisi)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

10. İlker ve Seda (Akrobatik Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

9. Ali Yeşilırmak ve Max (Köpek Show)

8. Kutay Özkan ve Tarçın (Köpek Show)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

7. Alara Ünlü ve Tuğberk Coşkun (Latin Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

6. Lunatics (Serdar Boğatekin) (Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

5. Diamond İllüzyon (Halit İncedayı) (İlüzyon)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

4. Kafkas Kartalları (Kafkas Dansı)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

3. Pembe Panter (Komedi Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

2. Ayhan ve Anıl (İpte Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)

1. Her Kafadan Bir Ses (Acapella Müzik)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final)


Yarı Finalistler

36. Ceren Ece Kızkıç (Yabancı Şarkı)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

35. Nurullah Selim (Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final - Final Özel)

34. Rampa Katilleri (Bisiklet Akrobasisi)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

33. Erdener ve Seda (Komedi Skeç ve Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

32. İskenderun Mikado (Grup Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

31. Grup Curcuna (Komedi Skeç)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

30. Keller Eller (Taklit)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

29. Temi Hason (Müzikal)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

28. The Power of Rap and Styla (Arabesk Rap)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

27. Nefesli Show Band (Orkestra)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

26. Family Group (Dans-Komedi Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

25. Abdullah Talayhan (Jonglör Show)

24. Moonstar (Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

23. BB Donut ve Puche (Beatbox)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

22. İlker ve Seda (Akrobatik Dans)

21. Alara Ünlü ve Tuğberk Coşkun (Latin Dans)

20. Kafkas Kartalları (Kafkas Dansı)

19. Serbest Futbol (Top Akrobasisi)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

18. Hakan Çankaya (Taklit)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

17. Ayhan ve Anıl (Dans)

16. Serdar Boğatekin (Dans)

15. Şeyda Bekmez (Yabancı Şarkı)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

14. Kutay, Badem, Tarçın, Bolu (Köpek Show)

13. Berdan Kalın ve Kadir Kalın (Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

12. Güney Cino (Akrobasi)

11. Ali Yeşilırmak ve Max (Köpek Show)

10. Nato (Rap)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

9. Alegori (Skeç)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

8. Muhammet Öz ve Mehmet Orak (Jonglör)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

7. Her Kafadan Bir Ses (Acapella)

6. Çağın Parmaksız (İlüzyon)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

5. Pembe Panter (Komedi Dans)

4. Ramazan Açıkbaş (Taklit)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

3. Delivery Dogs (Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

2. Çaça (Dans)

(Videolar: Eleme - 2. Tur - Yarı Final)

1. Phantom Of The Royal Wings (İlüzyon)


2. Tura Geçen Yarışmacılar

29. Bölüm 28 Ocak 2012 Cumartesi

- Salla (Konya Kaşık Havası)

- Stafy - Cezayir Menkşesi - Jozy One (Rap)

- Bahadır Özsalih (İlüzyon)

- Derya Kaptan (Yabancı Şarkı)

28. Bölüm 25 Ocak 2012 Çarşamba

- Axe Capoeira (Kapoeira Dans)

- The Power of Rap and Style (Rap)

- Magalie Mulumba ve Halil Furkan Bektaş (Şarkı ve Piyano)

- Ekrem Mallı (Dans)

27. Bölüm 23 Ocak 2012 Pazartesi

- Koray Sabankaya (Dans)

- Rampa Katilleri (Bisiklet Akrobasisi)

- Orhan Tari (Güç Gösterisi)

- Yiğit Uzun (Gitar ve Şarkı)

26. Bölüm 21 Ocak 2012 Cumartesi

- Alkan Cambaz İlüzyon

- Yunus Yuva Taklit

- Secret Attack Junior Dans

- Azrahan ve Süleyman Ay Karate Show

- 5 Yaprak Dans

- Ali Murat Hızay Katmer Hamuru Açma

25. Bölüm 18 Ocak 2012 Çarşamba

- Salih Zülüfoğlu Şarkı ve Keman

- Fenomen Dans

- Sezer Kuzucu Rap

- Deziray Zengin Resim

24. Bölüm 16 Ocak 2012 Pazartesi

- Oleksandra Güler (Yabancı Şarkı)

- Rasim Tekin, Tim, Mars (Köpek Show)

- Nurullah Selim (Dans)

- Recep Karagöz ve Büşra Karagöz (Şarkı)

23. Bölüm 14 Ocak 2012 Cumartesi

- Ola Pavlova ve Ercan Gencağ (Dans)

- Feyyaz Çetin (Dans)

- Cimcime Jimnastik

- Ogu (Rap)

- Yordan Iliev (Dans)

- Tekin Doğan (Güç Gösterisi)

22. Bölüm 11 Ocak 2012 Çarşamba

- Mustafa Yağmur (Dans)

- Aslı Karpat (Şarkı)

- Serhat Matoğlu (Beatbox ve Dans)

- Samir, Velid, Ali, Ahmet Demirel (Sirk)

- Mutsuz Crew (Rap)

21. Bölüm 7 Ocak 2012 Cumartesi

- Mücahit Kaşgarlı (Şiir)

- Berdan ve Kadir Kalın (Dans)

- Keller ve Eller (Taklit)

- Eyes Of Dance (Dans)

- Hüseyin Sakallı (Animasyon)

- Family Group (Komedi Dans)

- Temi Hason ve Seray Yücel (Enstrüman)

- Yağan Yağmur (Yabancı Şarkı)

20. Bölüm 4 Ocak 2012 Çarşamba

- Yubi (Dans)

- Dream Clowns (Palyaço)

- Muharrem Salman (Dans)

- Kamil Övünç (Taklit)

- Abdullah Talayhan (Jonglör)

- Ertuğrul Tozan (Bağlama)

- Salih Özsağım (Rap)

- İlker Atak (Dans)

- Lazika Gürcü Grubu (Kafkas Dansı)

- Aylin Yaren (Top Akrobasisi)

19. Bölüm 24 Aralık 2011 Cumartesi

- Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı

- Burhan Güneş (Dans)

- Grup Bergama (Dans)

- İbrahim Oral (İlüzyon)

- Adana Crew (Rap)

- Esin Deniz (Yabancı Şarkı)

18. Bölüm 17 Aralık 2011 Cumartesi

- Emre Utinal (İlüzyon)

- Roman Ateşi (Roman Dansı)

- Mehmet Can ve Batuhan (Dans)

- Grup Batak (Orkestra)

 - Mehmet, Yıldırım, Şahin Elmas (Rap)

- Beatbang (Beatbox)

- Ayhan ve Anıl (İple Akrobasi)

- Ferda (Ateş Show ve Yılanla Dans)

- Tesla (Manipülasyon)

17. Bölüm 10 Aralık 2011 Cumartesi

- Öner Gül (Dans)

- Volkan Şahin Çakır (Dans)

- Egemen Polat (Taklit)

- Sunday Ağabey (Sirk Show)

- İskenderun Mikado (Dans)

- Grup Curcuna (Skeç)

- Gürkan Aslan ve Emre Öztürk (Dans)

16. Bölüm 3 Aralık 2011 Cumartesi

- Manisa Şehzadeler Mehter Takımı (Marş)

- Bilge Peker (Taklit)

- Alara Ünlü (Dans)

- Kaan Can ve Kadir Öztürk (Bisiklet Show)

- Koray ve Mert (Taklit)

- Senem Karabudak (Şarkı) 

15. Bölüm 26 Kasım 2011 Cumartesi

- Kafkas Kartalları (Kafkas Dansı)

- Murat, Serhat, Fırat Ilduğur (Dans ve Rap)

- Emrah Bari (Stand Up)

- Kavakpınar City (Rap)

- Aşk-ı Memduh (Komedi Dans)

- Kaan Yıldız (Rap)

- Görkem Ural (Beatbox)

14. Bölüm 19 Kasım 2011 Cumartesi

- Barış Yontan (Dans)

- Abdülkerim Aslan (Taklit)

- Infinity (Animasyon)

- D.M.A (Dans)

- Berkan Koç & İbrahim Aydın (Dans)

- Hayrettin Gül (Barmen Show)

- Full Sound Show (Org Show)

- Remzi Karataşoğlu (Karate Show)

13. Bölüm 12 Kasım 2011 Cumartesi

- Taisaia Musabelov (Jimnastik)

- Sarah Kaya (Dans)

- Vedat Kilisli (Rap)

- Moonstar (Dans)

- Ata Spor Klübü (Jimnastik)

- Cabir Deniz (Dans)

- Serdar Boğatekin (Dans)

- Halit İncedayı (İlüzyon)

- Durmuş Kurtboğan (Şarkı)

- Adana Extreme (Bisiklet Show)

- Sandra Bugio (Şarkı)

12. Bölüm 5 Kasım 2011 Cumartesi

- Floor Kingz

- Nefesli Show Grubu

- Doruk, Taner, Özgür

- Cube Show

- Erdener ve Seda

- Z.N.Z Dans Grubu

- Pembe Panter 

11. Bölüm 29 Ekim 2011 Cumartesi

- Uygar Kaan Ceyhan (Dans ve Şarkı)

- Sergei Aslan ve Derya Beytaş (Dans)

- Ceren Bulut (Dans)

- Ozan Ali Korkut (Kaval)

- E2 Freestyle (Top Akrobasisi)

- Pembe Panter (Komedi Dans)

- İsmail Ahıskalı (Şarkı)

- Necdet Dündar (Dans)

- Zülfikar Sönmez (Çift Yüz Performans)

- Halil Yusul (İlüzyon)

- Sakarya Breakingz (Dans)

- Robot Kamil (Dans)

- ATML Band (Orkestra)

10. Bölüm 22 Ekim 2011 Cumartesi

- Gökhan Bölek (Dans)

- Eliko (Şişelerle Müzik)

- Jazziez (Şarkı)

- Çisil Ertürk (Taklit)

- Renco Freedance (Ateş Show)

- Momo Bellali (Yabancı Şarkı)

- The Mask Show (Dans)

- Veysi Piskobulu (Dans)

9. Bölüm - 15 Ekim 2011 Cumartesi

- Mustafa & Alper (Kalem Show)

- Alegori (Skeç)

- Şeyda Bekmez (Yabancı Şarkı)

- Samican Başkanoğlu (Dans)

- Nurmuhammed Nadyrov (Dans)

- Berkay Gürleyen (Taklit)

- Muhammed Emir Sudemir (Denge)

- Erkan & Burak (Top Akrobasisi)

8. Bölüm - 9 Ekim 2011 Pazar

- Ramazan Açıkbaş (Taklit)

- Hollywood Record (Club Şarkı)

- Özkan Karadelioğlu (Top Akrobasisi)

- Kapkara Show (Gölge Show)

- İlker Çevik (Lastik Adam)

- Mehmet Yücel (Şarkı)

- Harun Gürmen (Rap)

- Abidin Yurdakul (Resim)

- Yusuf, Mehmet, Dursun, Ramazan (Karate Show)

7. Bölüm - 8 Ekim 2011 Cumartesi

- Abdullah Çelik (Taklit)

- Egemen Karaca (Rap)

- Ecem Calhan (Yabancı Şarkı)

- BB Donut (Beatbox)

- Grup Eskici (Orkestra)

- Özcan Özkaya (Resim)

- Eser (Testere ile Müzik)

- Huduni (Manipülasyon)

- Yunus Emre ve Burçin (Akrobatik Dans)

- Cino BBI Extreme Team (Akrobatik Dans)

6. Bölüm - 2 Ekim 2011 Pazar

- Orhan Basten (Salsa)

- Melih Gür (Saksafon)

- Kadir Yılmaz (Taklit)

- Cem Aydın (İlüzyon)

- Sakin Akar (Bağlama + Türkü)

- Ferhat Kılınç (Dans)

- Figo (Rap)

5. Bölüm  - 1 Ekim 2011 Cumartesi

- Ferhat Bostancı ve Gökay Taşdoğu (Rap Şarkı)

- Ceren Ece Kızkıç (Yabancı Şarkı)

- Beyzanur Kızılırmak (Dans)

- Tarsuslu Jimnastik (Jimnastik)

- Rambo Memet (Michael Jackson dans-şarkı)

- Aydın Ceylan (İlüzyon)

- Fantastic (Dans)

- Grup 3 Boyut (Gitar + Rap + Beatbox)

- Fırat Zirek (Gitar + Darbuka + Beatbox)

4. Bölüm  - 25 Eylül 2011 Pazar

- Ferdi Ünyılmaz (Taklit)

- Çağın Parmaksız (İlüzyon)

- Ali Mert Paşalı (Türk Sanat Müziği)

- İlker ve Seda (Akrobatik Dans)

- Enteresan Tiyatro Show (Skeç)

- Barış Jackson (Dans)

- Sinan Sayar (Dans)

- Onur Mert (Dans)

3. Bölüm  - 24 Eylül 2011 Cumartesi

- Metin Çakar (Kum Sanatı)

- Tolunay Çatak (Flüt + Beatbox)

- Mehmet Belikara (Stand Up Gösterisi)

- Nato (Rap Şarkı)

- Doruk Sayar (İlüzyon)

- Grup Şamata (Komedi Dans)

- Doğukan Aşık (Dans + Beatbox)

- Kutay Özkan, Badem ve Tarçın (Köpek Show)

- Mehmet Orak ve Muhammet (Jonglör Gösterisi)

- Anıl Piyancı (Rap Şarkı)

2. Bölüm  - 18 Eylül 2011 Pazar

- Çaça (Dans)

- İskender ve Funda (İlüzyon)

- Grup Cancağızım (Dans)

- Unique Crew (Dans)

- Emre Akkuş (Şarkı)

- Seher Polat (Dans)

- Tarık Yönyül (Dans)

- Muammer ve Karate Show (Karate Gösterisi)

1. Bölüm  - 17 Eylül 2011 Cumartesi

- Style Of The Power (Grup Dans)

- Enfeksi10 (Beatbox)

- Ali Yeşilırmak ve Max (Köpek Show)

- Uğur Batur (Şarkı)

- Her Kafadan Bir Ses (Acapella Müzik)

- Batuhan Suakıdan (Dans)

- Hakan Çankaya (Taklit)

- Dennis Apathe (İlüzyon)

- Sinan Tüylüoğlu (Dans)

- Steven Champs (Dans)

- Salih Mehmet Uyanık (Şarkı)

Sergen'in Yerine Gelen Jüri!Yetenek Sizsiniz 1.sine Hapis Şoku!Acun Ilıcalı Ali Taran'la Neden Yollarını Ayırdı, Ali Taran Neden Jüride DeğilSefa Doğanay Çocuklar Duymasın Dizisinde OynayacakSefa Doğanay ve Bülent Ersoy Buluştu Foto
Haluk LeventKenan IşıkShakiraO Ses Türkiye 2014Adriana LimaBanu GüvenDemet AkalınOkan BayülgenPetek DinçözSerdar Ortaç
YENİ HABER, VİDEO VE YAZILAR
 
Haberler | Yazılar | Videolar | Üye Kayıt | Üye Giriş | Arama | Gizlilik İlkeleri | Bize Ulaşın | Google Plus
Oynadığı | Dizisi | Dizi Özetleri | Son Bölüm İzle | Bölüm İzle | Fragman İzle | 2014 Seçim Sonuçları | 2014 Ramazan İmsakiyesi |
2009-2014 © Tüm Hakları Saklıdır.